22 Ocak 2014 #2250975

Turkcell Yüksek İnternet Ücreti Yansıttı

Turkcell kampanyasından bir adet t11 telefon aldım. Telefonumu eşim kullanıyordu. Telefon ayarlarından interneti kapattık. Geçen gün telefonumuz arızalandı ve servise verdik. Format atılmış. Kartımızı taktık. 10 dakika sonra Turkcell'den bir mesaj geldi. Mesajın içeriğini aynen tercüme ediyorum. İnternet kullanımınız 1 mb(yazıyla bir megabayt) olduğundan size 15 tl hesap çıkardık. 100 mb hakkın daha var. ister kullan istersen kullanma o 15 tl'yi vereceksin.


Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Yapacak bir şey yok keşke kampanyanız olsaydı o kadar çok ödemezdiniz dedi beni temsil eden şahıs. Cihaz kampanyamın geriye kalan taksitlerini peşin ödeyerek Turkcell'den kurtulmaktan başka çare bırakmadılar.

Fuat 103 Okunma

Cevaplar

  • Fuat23 Ocak 2014

    turkcell in şikayetime karşılık olarak müşterimiz aranmış ve internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir iddiasının tercümesi şudur.işinize geliyorsa .... işime gelmiyor sayın turkcell.üzerimdeki 2 adet telefonu en kısa sürede tüm cezaları göze alarak başka gsm şirketine nakledeceğim.elimden geldiği her yerde bana yapılan muameleyi anlatacağım.işime gelmiyor.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Standart Cepten İnternet Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön