21 Eylül 2013 #2024475

Turkcell Yüksek İnternet Ücreti Alıyor!

Telefonda bir uygulama saniyelik açıp kapadım. İnternete bağlandı ve sadece 2 kb internet harcandı fakat alınan ücret 50 kuruş. Bu kadar fahiş ücret ne ? Turkcell hattım farklı bir gsm firmasına ait. 1 kuruş gidiyor böyle durumda.


Turkcell'in haksız fahiş kesintileri yüzünden hattımı iptal etmeye karar verdim. Bu zaten ilk vukuatı değil. Belirttikleri çekim kuvveti iyi ama Antalya ve İzmir'de arkadaşlarımı hiç ulaşamıyorum. Turkcell çekim gücü derken insanların ceplerini kastediyor olmalı.

Gökhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattındaki internet kullanımları ve ücretlendirilmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön