19 Mart 2013 #1692501

Turkcell Yüksek Faturalar!

Yıllardır Turkcell'iyim, hazır karttan faturalı hatta geçtim.geçmez olsaydım.Sürekli tarifemin kat kat üzerinde fatura ödüyorum.Otomatik ödeme talimatı verdiğim için Tukcell'den tarafıma akşam 9 sabah 9 bedavanız hattınıza yüklenmiştir dendiğinden rahat rahat konuştum.Gelen fatura 663 bin tl.


Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda yanlış anladığımı yüklenenin konuşma değil sms olduğu söylendi.ben kamu emeklisiyim bu miktarı ödemem imkansız, Turkcell bu konuda bana yardımcı olmadı.oysa sms yerine konuşma yüklenebilir ve benim mağduriyetim giderilebilir. dilerim Turkcell bu konuda bana yardımcı olur aksi takdirde Turkcell'i hayatımdan bir daha dönüş olmayacak şekilde sileceğim.

Süley 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 18.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön