22 Eylül 2015

Turkcell Yüksek Faturalandırma Yaptı!

16 yıllık Turkcell müşterisiyim ve son bir yıldır yurt dışında yaşıyorum. Gelen yüksek faturalardan dolayı burada kendime bir hat aldım ve Turkcell telefonuma gelen aramaları sürekli reddedip (meşgule alıp veya cevap vermeyip) diğer telefonumdan aradım.

Peki Turkcell ne yaptı?

Reddettiğim aramaları telesekretere yönlendirip her arayan için 0850'li numaralar (otomatik robot) bile sesli mesaj bıraktı bahanesiyle her gelen çağrı başına en az 2 TL olmak kaydıyla telefonuma bu ay 430 TL fatura gönderdi. Sanırım Karammehmet Kurban parasını çarpacak bir kurban aradı ve beni buldular.

Sinan 46 Okunma

Cevaplar

 • Sinan22 Eylül 2015

  ayrıca sizi son 532 den aradığımda da 70 TL fatura yansittiniz. Bu platformda yazalim ki herkes ögrensin ne kadar kalitesi ucuz ama faturasi pahali bir firma oldugunuzu...

 • Sinan22 Eylül 2015

  Bir de yalan söylüyorsunuz size de bu yakisir. Hangi konu hakkında bilgi verildi sormasi ayıp?

 • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2015

  Müşterimiz ile 22.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön