13 Nisan 2015

Turkcell Yüksek Faturalandırma Yaptı

Turkcell faturalı hat sahibiyim. Esnaf 1400 paketimin limitini aştığım halde bilgilendirme mesajı almadım. Bunun üzerine her ay 180 TL ödemiş olduğum faturamın bu ay 664 TL olduğunu gördüm. Turkcell servisini aradığımda, bilgilendirme mesajının gönderilmemesinin olamayacağını ayrıca sert bir üslupla ödeme yapılmadığı takdirde faturamın kapatılacağı söylenmiştir. Bu durumdan rahatsız olduğumu belirtmekle birlikte gerekli işlemlerin en kısa sürede gerçekleştirilmesini istiyorum.

İpek 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 14.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayeti ilgili ekiplere yönlendirilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön