10 Şubat 2014 #2284152

Turkcell Yüksek Fatura Yolladı

Yukarıda belirtmiş olduğum hattımı belirli ücret karşılığında abone olduğum tarifede limit aşımı yapmamdan dolayı abartılı bir fatura gelmiştir. Limit aşımı yaptığım tarafıma mesaj ile anlaşılmayacak şekilde gönderildiğinden durumun farkına varamadım. Bundan dolayı yaklaşık 3 katı bir fatura tarafıma gönderilmiştir. Konuyu dikkate almanızı rica ederim.

Tolga 179 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizi 10.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön