21 Şubat 2015

Türkcell Yüksek Fatura ,Yanlış Bilgilendirme!

Turkcell vinn kullanıcısıyım sadece internet için Turkcell i tercih ediyorum. Bundan yaklaşık 3 hafta önce mevcut tarifem biteceği için yeni bir tarifeye geçiş yapmak istedim fakat müşteri hizmetleri mevcut tarifem 05.02.2015 tarihinde biteceği için bu tarihten önce herhangi bir değişiklik yapamıyacağımı söylediler. Bende 08.02.2015 tarihinde tarife değişikliği yapmak istedim. Fakat sistem taahhüt sürem dolduğu için otomatik olarak 8 GB duran paket aboneliği atamış. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 3 günlük kullanımın şahsıma fatura edilip bana yeni tarifeye geçiş yapabileceğim söylendi. Yazdıklarım buraya sığmayacak sanırım. Aynı anda iki fatura tarifesi iç içe geldi.

Rıdvan 399 Okunma

Cevaplar

 • Rıdvan26 Şubat 2015

  İlgi ve alakanız için kısa sürede geri döndüğünüz için teşekkür ederim. Keski Turkcell iletişim merkezi şubelerinizde gerekli itinayı gösterseler.

 • Rıdvan'ın Teşekkür Mesajı26 Şubat 2015

  Turkcell'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2015

  Müşterimiz ile 26.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket detayı ve fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön