18 Ağustos 2014

Turkcell Yüksek Fatura Ve Şikayetin Sonuçlanmaması!

Hatırlamadığım 2-3 ay önce müşteri hizmetleriyle taahhütümün ve kamu paketimin ne zaman biteceğini buna bağlı olarak hattımı başka operatöre geçireceğimi söyleyerek bitiş tarihini sorduğumda 09.09.2014 te biteceği söylendi ancak 10.08.2014 tarihli faturamda standart tarife ücretinin 40 tl olması gerekirken 57 tl olarak yansımıştır.

Bunun üzerine tekrar müşteri hizmet yetkilisini 15.08.2014 tarihinde aradım ve şikayet formu düzenlendi. 48 saat içerisinde sonuçlanacağı söylendi. 48 saat sonra bir kez daha aradım ve bir an önce sonuçlaması için not alındığı söylendi. Ancak bugün tarihli ve şu an itibariyle henüz geri dönüş yapılmadı. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Zafer 188 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zafer18 Ağustos 2014

    müşteri hizmetlerinizden ulaştım ancak sonuç alamadım. Sorunun biranönce çözülmesini rica ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön