22 Nisan 2013

Turkcell Yüksek Fatura Konusunda Yardımcı Olmadılar!

Kendi elimde olamayan sebeplerden dolayı gelen 3,149,40 kuruşluk faturamın sebebi cezaevine girdikten sonra hattımın bazı insanların eline geçmesi ve bu insanın özel numaraları arayarak hem hattımın kapanmasına hemde yüksek meblağda faturamın gelmesine sebebiyet vermesi sonucu çok büyük sıkıntı altına girmiş olmaktayım bu şahıslar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım yalnız hattımın kapanması üzerine kara listeye alındığını dün ve bugün müşteri hizmetleri fatura uzmanlarıyla konuşarak öğrenmiş bulunmaktayım ve bana taksitlendirme imkanları olmadığını söylediler.

Mete 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizi 23.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön