28 Ocak 2014 #2258909

Turkcell Yüksek Fatura Gönderdi!

12-13 yıldır Turkcell'i kullanmaktayım. 2010 yılında mesaj paketimin aşmasından dolayı 411 tl fatura geldi aradım. O gün fatura 120 liraya kadar düşmüştü. O gün ki görüşmede bu işlemin yılda 1 kereye mahsus olduğu aynı yıl içerisinde tekrarı yapılmayacağını söylediler. en son faturam 277,70 tl geldi internet paketimin aşmış her ay ödediğim faturanın üzerine 100 lira daha fazla geldi. Müşteri hizmetlerini bana indirim yapamayacaklarını beyan etti.


Sebebi hattımda cihaz kampanyası olmasıymış. Cihaz kampanyasından yararlananlar fatura tutarı yüksek geldiğinde hiç bir şey yapamayacakmış. Bunu cihaz kampanyası yaparken söyleseler acaba o cihazı bu şekilde alır mıydım?

Mustafa 88 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa31 Ocak 2014

    28.01.2014 tarihinde yazmış olduğum şikayetimin yayınlanmasından sadece birkaç saat sonra Turkcell Müşteri Hizmetlerinden bir bayan aradı ve konu ile ilgili en kısa sürede maduriyetimin giderileceğini söyledi. ancak aradan geçen süre zarfında hiçbir dönüş olmadı. Sabırla beklemekteyim

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz önerileri ve talepleri bizim için önemli.Müşterimizin konuyla ilgili önerisi ilgili birime iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön