02 Nisan 2016

Turkcell Yüksek Fatura

Bundan yaklaşık bir ay önce Turkcell faturalı hattan faturasız hatta geçiş yaptım. Sözleşme bitiş tarihinden önce faturalı tarifeyi iptal ettirdiğim için yaklaşık 32 TL ücret yansıması olacağı söylendi. Kabul edip iptal ettirdim. Fakat bir ay sonra 80,15 TL fatura çıktı. Bir ay faturalı tarifeyi kullanmadım bu arada. Kullanmadığım tarife ücretleri ve vergilerle birlikte bu ücretle şok oldum. Türkcell'in bu haksız fatura ücretinden şikayetçiyim!

Havva 179 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimizi 04.04.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön