15 Haziran 2015
Yorum Yap
#3305570

Turkcell Yüklediğim Paket Dekont Olduğu Halde Yüklenmedi!

Hattıma Garanti internet bankacılığından 13.06.2015 saat 15.06'da 30 TL nar paketi yükledim, fakat hattıma yüklenmedi. Turkcell müşteri hizmetleri böyle bir yükleme olmadığını söyledi. Bankam ödemenin gerçekleştiğini ve dekontun mevcut olduğunu sorunun sizin sisteminizde olduğunu bildirdi. Ödeme dekontunu mail ile ilettim ama 1 gündür arayan soran yok hala bir dönüş yapılmadı. Kurumsallığınız bunu yapmaya yetmiyor mu neden mağdur ediyorsunuz insanları!

Ayşegül Ayşegül 171 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler