16 Mayıs 2015

Turkcell Yine Aynı Şekilde Yanılttı!

İlk başta ekonomik paket alımı yaptım, ücret tahsis edildi. ''Konuşmaya başlayabilirsiniz'' mesajıyla birlikte arama yaptığımda sürekli hattımdan bakiye düştü. Nasıl bir şey bu yakışıyor mu size? Hem paket alımının ücreti hem de ararken ki alınan ücretin tahsisini istiyorum. Geçen ayda aynı şekilde yapmışlardı. Şimdi adını değiştirerek yine aynı kampanyayı öne sürdüler bakiyem gitti.

Muzaffer 88 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer18 Mayıs 2015

    anons falan yok duymuyorum ne evdeyken ne de başka bir yerdeyken 2 kere aynı şeyi yaptınız isim değiştirerek ücret talebi istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2015

    EKONOMİK Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi her yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa konuşmanız, TURKCELL EVİM Nar Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön