30 Nisan 2015

Turkcell Yıllar Sonra Küçük Oyunu!

Turkcell Yıllar Sonra Küçük Oyunu 2011 Yılında Hattımı taşıdım. Son faturamda ödedim. Fakat aradan geçen yıllar sonra Turkcell adıma ödememiş faturam olduğunu söyleyen bir SMS gönderdi. Numaramı sorguladığımda 2011 tarihinde 34.50 TL bir borç görünüyor ve son faturamı ödediğime adım gibi emin olmama rağmen. Turkcell aradığımda "Son Faturanızdan sonra bir fatura daha varmış gözünüzden kaçmıştır" diye söylendi. Aradan tam 4 yıl geçmiş neredeyse. Defalarca gittim ne olur olmaz başka bir faturam var mı diye. Ayrıca o zamanlarda ödediğim fatura 19 TL olmasına rağmen nasıl böyle bir tutar geliyor!

Gökhan 559 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizden teyit bilgileri alınamadığı için talebi incelenememiştir. Müşterimiz hattı ile ilgili bilgileri kimliği ile bayiye giderek öğrenebilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön