05 Haziran 2014

Turkcell Yıldız Genç Tarife Konuşma Süreleri Yanıltıyor!

Turkcell Yıldız Genç tarifedeki konuşma sürelerindeki yapılan kandırmacaydan şikayetçiyim. Her yöne 500 DK 2 GB internet ve 1000 SMS olarak aldığım paketten konuşma sürelerindeki ücretlendirme tamamen kandırmacadır. Ben bu paketten 2 sn görüştüğüm zaman 1 dk düşülüyor 1 dk görüşsem de 1 dk düşülüyor.O zaman bu 500 değil kontör gibi atıyor. Bu konudan şikayetçiyim: Lütfen bu durumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Orhan 680 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 06.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız Ek Genç Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön