15 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1799924

Turkcell Yetkisiz Hat Kapatma!

15/04/2013 tarihinde hiçbir gerekçe göstermeden hattımı kapatan online işlem sorumlusundan şikayetçiyim.Hattımın kapalı olduğunu noter tarafından da onaylattım. Yapılan bu haksız uygulamadan doğacak sorunlardan malesef Turkcell sorumlu olacaktır. 4 kez sözleşme imzalayan Turkcell in ilk abonelerinden biri olarak tarafıma yapılan davranışı şiddetle kınıyorum.
Gerekli işlemleri yasal zeminde takip edebilmek adına avukatıma gerekli talimatları da sunuyorum. 30/05/2013 tarihine kadar eksikleri tamamlamaz isem kapanacak olan hattı bir elaman görüşme sonucu hemen kapatabiliyor. Çok YAZIK!

Hasan Hasan 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler