18 Ocak 2014

Turkcell Yetişkin İçerik Başlığı Altında Faturaya Ücret Yansıtıyor

0012014000419838 no'lu son gelen fatura detayımızı incelerken, her çarşamba sabah 10:00 saatlerinde, 9.79 TL ile ücretlendirilmiş "Yetişkin İçerik" isimli bir kayıt farkettik. Hiçbir açıklaması ve başka bir detayı olmayan bu ücretlendirme toplamda 70 TL küsür olarak faturaya yansıtılmıştır. İnceleyip fark etmesek bunu tahsil edecekler. Kurumsal Turkcell müşterisi olarak başka hatlarımız da var ve bunu Turkcell'e hiç yakıştıramadık. Durumdan şikayetçiyiz, bu yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyoruz.

Haydar 447 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön