31 Ocak 2014 #2267188

Turkcell Yetersiz Bilgi Aktarımı Üzerinden Haksız Kazanç Sağlamak İstiyor

Müşteri temsilcilerinin ilgisizliklerinden ve yanlış bilgi aktarımlarından dolayı firmamız sıkıntı yaşamaktadır. Toplamda 3 hattımızın sözleşmelerinin bitmesinden ve memnuniyetsizliğimizden dolayı, farklı bir operatörü tercih ettik. Aradan geçen 10 günlük süreç zarfında ise, karşımıza olur olmadık cezai uygulamalar ile çıkıyorlar.


İştecell kampanyasına göre, 9 hat kullanım karşılığında 750 tl fatura ödeyeceğine dair taahhüt eden firmamız, hatlarımızı 5'e düşürdüğümüz halde 750 tl ve üzeri fatura ödemeye devam ediyor. Şimdi ise; 3 hattımızın sözleşmesinin bitmesine rağmen farklı operatöre taşıdığımız için, bir cezai uygulama ile karşı karşıyayız. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Nurgül 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 21.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön