30 Ocak 2014 #2266891

Turkcell Yetersiz Bakiye Diyerek Paketi Tanımlamadı

Bugün hatta 15 tl yükledim 9 tl'sini vergi olarak aldı geriye kalan 6 tl ile 5 tl olan faceplus paketi yapmaya çalıştım yetersiz bakiye dedi. Halbuki hatta yeterli bakiye vardı. Hatta bu şikayeti yazmak için kullanıyorum 4 tl'yi açtığı için 50 mb günlük internet verdi ve şu an -6 tl kaldı. Madem yeteri miktar yoktu bunu nasıl yazabiliyorum. Ayrıca *100# de sosyal paket 4 tl görünüyor halbuki 7 tl. Faceplus paketini geçtim 3 tl olan Facebook paketini bile yapamadım ama dediğim gibi 4 tl'yi aştığı için 50 mb internet verdiler. Bu nasıl olur? Hareket dökümlerini inceleyebilirsiniz. Zararımın giderilmesini istiyorum. Mesajlar hala duruyor görüntülerini bile paylaşabilirim.

Mert 745 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ücretlendirme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön