26 Haziran 2015

Turkcell Yerleşim Yerine Baz İstasyonu Sorunu!

Bahsi geçen firma, 24.06.2015 tarihinde gece yarısı 01:00'de birçok apartmanın bulunduğu yerleşim yerine baz istasyonu kurmuştur. Söz konusu baz istasyonu 50 metre yarıçaplı daire düşünüldüğünde 6 apartmanı kapsamaktadır. Bu apartmanların her bir dairesi hemen hemen dolu ve genelde yaşlılar ve çocuklar yaşamaktadır.

Çevre halkı da daha önceden bilgilendirilmemiştir. Bahsi geçen firma 3-4 kuruş kazanç uğruna halk sağlığını bu derece tehdit etmektedir. Yaşama hakkına yapılan saldırılar suç kapsamındadır. Gerekenin en kısa zamanda yapılmasını istiyorum. Baz istasyonunun konumlandırıldığı yer: Konaklar Mahallesi, şebboy Sokak, petekler-Hukukçular Sitesi arası.

Kaan 251 Okunma

Cevaplar

  • Kaan27 Haziran 2015

    Söz konusu şirket 26.06.2015 tarihinde benimle iletişime geçmiştir. Ancak kendileri aradığında ilk söyledikleri cümle baz istasyonu kaldırma taleplerini karşılayamamak olduğudur. İşin acıklı tarafı bu baz istasyonunun Turkcell müşterilerinin yararı adına kurulduğunu söylemişlerdir, ne yazık ki bu yarar Turkcell müşterilerinin sağlık ve toplum ruh hali için geçerli değildir, olamaz. Bu iletişim sonunda hukuksal hakkımızı aramanın en doğru yol olduğunu düşünüyoruz.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön