26 Mart 2013

Turkcell Yeni Cihaz Alabilirsiniz Dediler Alamadım!

Kampanyadan 4s cihaz almıştım. Bir adet ipad 3 aldım ikisini de ödüyorum bu arada bir arkadaşım telefonumu satın almak istedi. Turkcell i arayarak devam eden bir kampanyam var bunun üzerine iphone 5 alabilir miyim diye sordum hattımı incelediler evet alabilirsiniz dediler bende eski telefonumu satıp 5 almaya gittim.


Gittiğimde size çıkmıyorlar günü gelmemiş bir fatura var ondan herhalde dediler ödedim. fakat yine çıkmadı neymiş efendim kampanya dahilinde 3. bir cihaz alamıyormuşum. Telefonumu sattığımla kaldım Müşteri hizmetlerini aradığımda alabiliyorsunuz demişti sonra alamıyorsunuz dedi ses kayıtlarının incelenmesini istedim güya 72 saat içinde çözeceklerdi ama ne arayan ne soran!

Beyazıt 898 Okunma

Cevaplar

  • Beyazıt28 Mart 2013

    Turkcell tarafından aranıyorum ve aldığım bilgi şu şekilde... Kızcağızın biri ezile büzüle arıyor ve size operatörümüz yanlış bilgilendirme yapmış bu yüzden size bir cihaz veremiyoruz diyor. ses kayıtları dinlenmiş bana bilgi veren müşteri temsilcisi hatalı bulunmuş ama benim zararımı karşılamaya yönelik hiç bir aksiyon yok sadece kusura bakmayın... Bu kadar kolay mı yaptığınız hatanın bedelini ödemek? Bunun üzerine şirketime bağlı olan 15 tane turkcell hattımı aldığım cihazların parasını ödeyerek hatlarımın hepsini kapatıyorum. Turkcell ile olan 15 yıllık müşteri ilişkimi sonlandırıyorum. 98 den beri her gönderdiği faturayı ödedim milletin 20 lira ödediği konuşmalara ben 100 lerce lira ödedim. Sırf bu güven yüzünden ama şimdi bir gram güvenim kalmadı. Diğer bilmem kaç milyon abonenizle iyi alışverişler...

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön