09 Nisan 2016

Turkcell Yeni Aboneye Olan İlgisizlik ve Şebeke Sorunu

Turkcell'e geçmiş bulunmaktayım Reklamların etkisi ile sizi tercih ettim. En iyi operatör, en iyi çekim gücü sloganıyla biz de geçelim dedik. Geçme sebebim; eski operatörümde bulunduğum dükkanda kayıp 3G noktasıydı. Turkcell'e geçtim ve bu sorun ortadan kalktı, 4.5 G hızında çok rahat bağlanıyorum, lakin 250 metre mesafedeki evimde bırakın interneti telefon şebekesi bile sıfır, çekmiyor. Bunu müşteri hizmetlerine anlattığımda, "yeni abonesiniz bununla alakalı işlem yapamıyorum" dedi. Evime gelen Turkcell'lilerin hepsinde şebeke yok, şu an aynı telefonla V*** operatörünü kullanan eşimin telefonu çok rahat çekiyor ama dünya devi Turkcell'de şebeke yok ve bununla alakalı yardımcı da olmuyor. Gerekli birimler yardımcı olursa çok sevinirim.

Ammar 161 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 12.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön