01 Kasım 2016 #6831255

Turkcell Yedi Gündür İnternet Hizmeti Alamıyorum!

7 gündür sözde "bölgesel arıza" nedeniyle ama hepimizin bildiği üzere Güneydoğudaki olaylar sebebiyle hükümet emriyle, her ay parasını ödediğim internetimi kullanamıyorum!


Mesleğim gereği proje yapıyorum ve her projenin sözleşmeyle sabit bitirme zamanı var. Madden ciddi zarardayım. Bütün zararım için Turkcell'i mahkemeye vereceğim.

Serhat 109 Okunma

Cevaplar

  • Serhat03 Kasım 2016

    Turkcell sadece "7 gün internetiniz kesikti ama arıza düzeldi şimdi internetiniz var" açıklaması yapmaktan öteye gitmemiştir. Kaldı ki belirtilen şekilde bir arıza söz konusu değil, tamamen hükümetin güneydogudaki olaylar nedeniyle interneti kesmekle ilgili aldıgı bir kararı Turkcell in uygulayarak bizi mağdur etmiş olmasıdır. Söz konusu kesinti ile ilgili mecliste soru önergesi verilmiş ve anayasa mahkemesine başvuruldugu kamuoyuna yansıyan haberlerle sabittir. Ve gelen sonuca göre şahsım tarafından Turkcell mahkemeye verilecektir. Hayatımı free lance yazılım ve destek ile kazanan birisi olarak 1 haftada destek hizmeti sunamayışımdan dolayı ugradıgım zarar 12.000 TL + prestij kaybıdır. Ve Turkcell bu yönte uzlaşmaya dayalı bi teklif getirmek yerine "internetinizi kesmiştik ama şu an var" demekten öteye geçememiştir.

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön