05 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1941309

Turkcell Yedekleme İşlemi Yapılamıyor!

Turkcell'e giderek yedekleme yapmıştım. Daha sonra 3 kere geri yüklemeyi denedim ancak rehber gelmesine rağmen telefon numaraları gelmedi. Bunun üzerine şikayetimi buradan yazmıştım. Turkcell 2 gün sonra arayarak Turkcell yedekleme sitesine girerek telefon numaralarının yanında bulunan kutucuğu seçmemi böylece sorunun çözüleceğini söylediler.


657 adet kayıtı açarak seçtim. TİM'e gittim yükledim. Ancak gene olmadı. Sorunum çözülmedi ve beni biri ararsa kötü konuşacağım. Sadece sorunumu çözün yeter.

Özer 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 06.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell telefon yedekleme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları