03 Şubat 2014 #2271985

Turkcell Yedek Sim Kart Ücret Talebi!

Aktif Pazarlama İth. İhrc. Tic. San. A.Ş. Eskişehir deki bayinizde simkartım için yedek talebinde bulundum. Bana önce 20 TL olduğunu daha sonra 16 tl olduğunu söyleyip. Benden 16 tl ücret aldılar.


Aynı hizmeti İstanbul'daki bayiniz talep etmemişti. Bu nasıl bir yaklaşımdır? Yanıltıldığımı düşünüyorum! Bayinin bu yaklaşımı Turkcell gibi bir şirkete yakışmamaktadır.


5 kişilik ailemizde hepimiz yıllardan beri Turkcel kullanmaktayız ve bundan dolayı ilk defa utanç duyduğumu belirtmek isterim.


Konu ile ilgili şikayetimle kalmayıp, tüketici haklarında da hakkımı sonuna kadar arayacağım.
Miktar önemli değil;insanların gözünün içine bakarak dalga geçercesine yapılan bu tutumu kınıyorum.

Elif 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yedek Simkart Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön