30 Ağustos 2013 #1985099

Turkcell Yedek Numaralarımı Alamıyorum!

Turkcell faturalı hat kullanırken Mecidiyeköy'deki bir tim çalışanı tarafından yedeklettiğim numaralarım hattımı Vodafone'a taşımam üzerine silindi. Yani silindiği söyleniyor bana silineceği konusunda en ufak bilgi verilmedi. Daha sonrasında gittiğim TİM'de geri dönersem numaraları alabileceğim söylendi. Daha önceden yardımcı olunacak gibisinden şeyler söylendi ama en ufak bir yardım yok numaralarım hala yok. İş fatura tahsil etmeye gelince her dakika mesaj atan Turkcell böyle konularda yok.

Emre 127 Okunma

Cevaplar

  • Emre04 Eylül 2013

    İnsanları sadece para olarak gören tek şirket!

  • Emre04 Eylül 2013

    verilen hiçbir cevap yok en ufak bir yardım yok!Numaralarım hala yok! İş fatura tahsilatına gelince smslere boğan turkcellden şuan tık yok!

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön