05 Kasım 2015

Turkcell Yedek Cihaz Desteği

Yaklaşık olarak 10 ay önce Turkcell TİM' den bir iPhone 6 aldım. Cihazım son 2 aydır hata veriyor ve Platinum müşteri olduğum için Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp cihazımın tamiri konusunda yardım talebinde bulundum.

Telefonumun tamir süresi boyunca kullanmam için de bir yedek cihaz talebim oldu. Çünkü bütün işlerimi telefonumdan gerçekleştiriyorum ve aynı marka bir yedek cihaz olmaz ise telefonumu tamire göndermem mümkün değil.

Platinum müşterilerine özel olarak Turkcell'in yedek cihaz desteği var lakin 2 aydır her aramamda yedek cihazımız stoklarda görünmüyor diyorlar. Her geçen gün cihaz daha kötü duruma geliyor. Koskoca Turkcell firması bir yedek cihaz gönderimi yapamıyor yani.

Tc 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimizi 07.11.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tc07 Kasım 2015

    28.05.2015 tarihinde İstanbul Bahariye de bulunan Şengüller İletişim İsimli Turkcell Tim den, Turkcell çalışanı olan ve ismini hatırlayamadığım bir çalışanın yoğun ısrarları sonucu Vestel Venüs Marka bir cep telefonu aldım. Yanında da Power Bank hediyesi ile beraber. Ancak eve gelip telefonu açtığımda cihazın donaklama yaptığını kamerasının nbetleme yapmadığı, konuşurken beklemeye aldığı ve başka uygulamalara kendiliğinden girip çıkması gibi bir çok hata verdiğini gördüm. Turkcell i arayıp şikayetimi belirttiğimde cihazın tamiri konusunda hizmet vermediklerini bu konuda Vestel firmasından yardım almamız gerektiğini söylediler. Ben cihazımı Turkcell den aldım ve arızalı çıktı.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön