13 Eylül 2013 #2010881

Turkcell Yaz Yolla Aboneliği!

VINN hattıma ait faturada, 40TL'lik Katma Değerli Servisler adı altında, ekstra bir kalem olduğunu gördüm. Müşteri Hizmetleri'ni aradım. "Yaz Yolla" diye bir serviseüye olduğum söylendi. KESİNLİKLE böyle bir üyelik yapmadığımı ilettim. Bunuiptal ettirmem gerektiği ancak bunun Turkcell'in değil, Turkcell'in bir işortağının uygulaması olduğu ve onların müsteri hizmetleri ile görüşmemgerektiği söylendi ve bir numara verildi, verilen numarayı aradım, ulaşılamıyordu.Tekrar müsteri hizmetlerini aradım, yeni bir numara verdiler. Onumara ise kullanılmıyordu. Yani Turkcell'in bu iş ortağına ulaşmak imkansızdı. Bende hattımın iptalini istedim.

Gökhan 463 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan24 Eylül 2013

  24 Eylül 2013 saat 13.52 itibariyle tarafıma ulaşmış herhangi bir çağrı, mesaj, e-posta olmamıştır. Turkcell firması yanlış bilgi vermektedir. Gerekirse şu an kullandığım firmadan çağrı kayıtlarını talep edip, sunabilirim.

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Gökhan23 Eylül 2013

  17 Eylül 2013 tarihinde konuyu araştırarak bana bilgi vereceğini söyleyen turkcell firması 23 eylül 2013 tarihi itibariyle herhangi bir dönüş yapmamıştır.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön