13 Eylül 2013 #2010271

Turkcell Yatığı Hatalardan Dolayı Beni Ücretlendiriyor!

Ben sürekli mağdur oluyorum.Kimileri hattını değiştir diyor ama ben bu ülkede yaşıyorsam ve bir TC kimlik numaram var ise aynı zamanda bir tüketici isem parayı da ben veriyor isem bu ülkede her zaman haklıyım. Bu nedenle Turkcell kendine çeki düzen versin ve düzeltsin. Ben istediğim hattı kullanmakta özgürüm.


Turkcell yaptığı hatalardan dolayı beni ücretlendiremez. Çok yüksek faturalar geliyor. Turkcell bunu bana ödetiyor ve diyor ki : ''Siz ödeme yapın biz diğer faturalardan fazla ödemenizi düşeceğiz''.Bu nedir ya? Üstelik düşmedi de.İstedikleri gibi yönetiyorlar. Bende Turkcell'e diyorum ki siz bana 10 milyon dolar verin ay ay faturama yansıtın. Böyle bir şey olur mu?

Kaan 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön