01 Şubat 2014 #2269715

Turkcell Yasal Olmayan Bir Şekilde Paket Tanımlamışlar!

31.01.2014 tarihinde cinsel içerikli bir internet sitesi üzerinden Ateşli Saatler paketi satın aldığım gerekçesi ile faturama 14 TL ücret yansıtılmış olup, hiçbir onay almadan faturama haftalık paket ücreti eklenmiştir!


Turkcell müşteri hizmetleri ve ilgili paketin satışını yapan firma ile yaptığım görüşmelerde onayın internet sayfası üzerinden alındığını ve para iade yapılamayacağını söylemektedirler.


Islak imzam yada ilgili kanunlarda açıkça ıslak imza yerine geçen Mobil imza benzeri doğrulayıcı iznim olmadan sözüm ona sadece bir onay tuşuna basılarak yapılan bu yasadışı anlaşma sonucunda Turkcell ve Hotgirls paketi sağlayıcı firmalar tarafından elektronik mağduriyete maruz kaldım.

Erdinç 239 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç09 Şubat 2014

  Sorun ile ilgili hiç bir çözüm üretmediler.

 • Erdinç01 Şubat 2014

  Şikayetim üzerine Turkcell Müşteri Hizmetleri (Sosyal Medya Birimi) tarafından arandım. Konu ile ilgili olarak yapabilecekleri bir şey olmadığını, koskoca Turkcell olarak sadece iş ortaklığı kapsamında ilgili paketin ücretini faturama yansıttıklarını söylediler. Ve HOTGIRLS müşteri hizmetlerinin numarasını vermekten öteye bir yardımda bulunmadılar. 13 senedir tek kullandığım operatör olan TURKCELL'i bu iş sonuçlandıktan sonra hayatımın sonuna kadar bırakıyor ve her iki firma içinde suç duyurusunda bulunuyorum. Benzer durumdaki insanlar kesinlikle adli yola başvurmalarını tavsiye ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 01.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servis Kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön