31 Ocak 2015

Turkcell Yardımcı Olunmadı!

Turkcell'den aldığım tablet faturalarını taksite bağlatmıştım. 5. taksitte ödemede biraz gecikme yaşandı ödeme yapacağımız zamanda sistemde arıza olduğu için yapamadık. Ve bir haftadan daha az süre de ödeme yaptık ve bize bu kısa sürede gecikme faizi uygulandı 34,10 kuruş faturayı ödedik. Ayrıca kesilen faturada elimize geç ulaştı. Turkcell müşteri hizmetlerini aradık bize sistemsel olduğu için bir şey yapamayız deyip yardımcı olmadılar.

Önder 1.306 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 03.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.01.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön