06 Ocak 2015

Turkcell Yardımcı Olmuyor!

532'den müşteri hizmetleriyle görüştüm, Bursa yaz şuraya gönder İzmir yaz buraya gönder vakitli vakitsiz mesaj geliyor, istemiyorum toplu reklam mesajı dedim. 212 7002002'yi arayın biz bakmıyoruz dediler. İnternetten bu telefon numarasını araştırdığımda hakkında pek güzel yazılar okumadım, Turkcell'i kullanıyorum, kullanmak istemediğim bir servisi için Turkcell'i arıyorum beni ücretli çalışan bir servise yönlendiriyorlar. Başka firma ile iletişime geçmemi istiyorsan senin iş ortağındır, iş ortağın ise sen neden yardımcı olmuyorsun ey Turkcell?

Onur 1.674 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Ocak 2015

    Bir gün önce görüştüğüm kişi sadece iş ortaklarının Mercedes çekilişi için düzenlediği kampayayı yapan yerin telefonunu vermiş diğer reklam mesajlarını da iptal ettiklerini söylediler. İş ortağı dedikleri firmadan internet ortamında çok şikayet olduğunu neden böyle bir firmaya telefon numaramın paylaşıldığını söylediğimde şirketi arayın onlara sorun biz vermiyoruz dediler kısacası. Devletin şans oyunları dururken Mercedes çekilişi diye vatandaştan 20 TL almaya çalışan bir firmaya Turkcell'in iş ortağım demesi beni gerçekten şaşırttı. Çevremdeki hemen hemen herkes bu telefondan sürekli mesaj ve telefon almakta.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 07.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize reklam mesajları ve katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön