20 Temmuz 2015

Turkcell Yardımcı Olmayıp Oyalayan Müşteri Hizmetleri!

Dün babamın (0537******) numarasına online bankacılıktan 25 TL yükledim. Fakat hesabında 5 TL görünüyordu. Müşteri hizmetlerini aradım. Uzun süren konuşmalardan sonra bana yardımcı olamadılar. Sebep olarak da hemen yüklemelerin görünmedeymiş. Kendilerini durumu anlattım. Babam başka bir şehre gidiyor ve bu işi halletmem gerekiyor. Yolda dakikasız kalamaz. Kendisi yolda olacağı için ben arayıp halledebilir miyim dedim. Evet yanıtını aldım.
Az önce yaklaşık 25 dakika süren bir telefon görüşmesinde hiçbir talebim yapılmadı. Üstüne üstelik şikayet dahi edemedim. Beni 25 dakika bekletip işlem yapmayan G***** Bey'den şikayetçiyim.

Serkan 331 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Temmuz 2015

    Sorun hala çözülmüş değil. Zahmet edip aramadılar bile.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön