06 Nisan 2016
Yorum Yap
#5250898

Turkcell Yaptığınız Hiç Etik Değil!

533 556 46 ** GSM borcunuz ödenmediği için dosyanız yenilenecek olup, dosyanıza faiz, KDV, ÖTV, masraf eklenip borcunuz artmadan arayınız şeklinde bir mesaj aldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda 2001 yılında açılmış 1 aylık kullanım yapılıp sonrasında küçük tutarların yansıdığı, 46 TL'lik borcun ödenmediği için mesaj geldiğini beyan ediyor. 15 sene önce böyle bir numaradan dahi haberdar değilim. Diyelim ki hat benim bunca zamandır neden aranmadım? Avukat masrafı da ne oluyor? Nüfusta kayıtlı bilgilerim mevcut. Aktif olarak 16 yıldır çalışıyorum, neden herhangi bir tebligat yapılmadı? Hiçbir bilgi verilmeden böyle bir işlem yapmak nasıl bir hukuk anlayışıdır? Yerim yurdu belli bir insanım. Böyle bir şey nasıl yapılabilir? Şikayetçiyim.

Selma 839 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 12.04.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için durumu anlatan irtibat numarasınında yer aldığı imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler