31 Temmuz 2013

Turkcell Yaptığım Ödemenin Faturasını Sağlayamadı!

Turkcell hazır kart olan data hattım için 79 TL ödeyerek satın aldığım bilgisayardan internet paketinin fiziki ve ya e-fatura olarak hiçbir karşılığını alamadım. Alamadığım gibi uzman müşteri temsilcisi dahil 3 müşteri hizmetleri yetkilileri ne dediğimi bile çözemediler.


Üstüne üstlük internetten yapılan alışverişin fişi/faturası olmaz gibi cevap ile yanıtladılar. Kendilerine internetten herhangi bir ürün satın aldıklarında yanında faturasını göndermiyorlar mı diye sormama sebebiyet vererek seviyenin düşmesine vesile oldular.


Yaptığım ödemenin dökümünü Turkcell'den alarak vergi konusunda gider hesabıma kayıt edebilmeliyim. Sonuç çıkmaz ise Maliye Bakanlığı'na başvuracağım.

Ünal 194 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 02.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell online işlemlerden tanımlanan paketler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön