12 Şubat 2013

Turkcell Yapılmamış Görüşmeyi Faturalandırıyor!

Aralıkta hattımı başka bir gsm operatörüne geçirmek için kapattım Turkcell bana taahütümün olduğunu geçersem cezai şart uygulayacağını söyledi bende kabul ettim Geçen gün telefonuma fatura ve bahsedilen cezai şartından ayrı olarak bir de 74 tl'lik fatura geldi.

Bu neyin faturası diye müşteri hizmetlerini aradım bana bu faturanın ocak ayına ait olduğunu söyledi Bende bunun mümkün olamayacağını çünkü o tarihlerde hattımı kapatmış diğer operatör abonesi olduğu söyledim. Bana müşteri temsilcisi ne söylese beğenirsiniz Efendim görüşme yapmamışsınız ama sistem otomatik atıyormuş o yüzden hattımın aylık parasını ödeyecekmişim çünkü sistem öyle diyormuş.Lütfen şikayetimi ve fatura iptalini dikkate alınız.

Mustafa 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 14.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön