12 Şubat 2014 #2289846

Turkcell Yapılan İşin Arkasında Durmuyor!

Turkcell bayiisinden kontratla aldığım Samsung S4 mini telefonumu Turkcell tarafından aynı anda sigortalattırdım. Yaklaşık 1 ay sonra telefonum kırıldı Turkcell'e telefonumu sigorta şirketine gereken evraklarla teslim ettim ve bana göndereceklerini ve yaklaşık 1 ay sonra telefonumun geleceğini söylediler.


45 gün sonra evrak eksikliği nedeniyle telefonum aynı vaziyette geri geldi. Ben de Turkcell'e gittim. Kendi yaptıkları sigortayla bir ilgilerinin olmadığını bunu kendi başıma halletmem gerektiğini söylediler. Hakem heyetine gittim. Telefonu teslim ederken bir evrak almadığım için şikayetçi olamayacağımı söylediler. Kuşadası Telko Bayii sorumlusu sigorta şirketinin dosyayı kapattığını söyledi.

Ebru 140 Okunma

Cevaplar

  • Ebru16 Şubat 2014

    Turkcell kullanmamın nedeni taahhüt imzalamam. süresi dolar dolmaz başka bir firmaya geçiş yapacağım.Telefon aldım ve sigorta yaptırmama rağmen kullanamıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön