20 Temmuz 2016

Turkcell Yanlış Yönlendirme İle Tablet Satışı...

Babam tarafından kullanılan hattın 400 dk için 45 TL gibi bir fiyatla faturalandırılması nedeniyle babama daha düşük bir kampanyaya geçmesi için öneride bulundum. Babam Aktif İletişim Eskişehir Turkcell bayisine gidip durumunu anlatmış ve yönlendirme sonucunda 500 dklık bir paketi önce 35 TL sonra 32 TL'den aşağıya veremeyeceğini söylemişler. İnternet sitesinde daha uygun paketler olmasına rağmen yanlış yönlendirilerek ekstra hiçbir ücret ödemeyeceği konusunda ısrarlı söylemlerde bulunularak, bir tableti ücretsiz babama vereceklerini söylemişler. Babamda almak istemediğini beyan etmesine rağmen ekstra hiçbir şey ödemeyeceğine inandırıldığı için tableti alıp eve gelmiş. Bunun bir bedel içerdiğini öğrenip birgün sonrasında geri iade etmeye gittiğinde geri alamayacaklarını beyan etmişler. Böyle şaibeli ve yanıltıcı satış yapılması Turkcell gibi bir firmaya yakışmadı.

Zülfikar 67 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön