19 Nisan 2013 #1752342

Turkcell Yanlış Yönlendirme!

Kendi adıma olmayan hattımı kendi adıma çevirmek için gittiğim bayi kontörlü hattı adınıza çevirmek için önce hatlıya çevireceğiz sonra kontörlüye dedi bende bilmediğim için kabul ettim. şimdi bana gelen mailde yıllık aboneliğiniz başladı 12 fatura dönemi karma 500 paketten 23 tl ye faydalanacaksınız erken iptalde ay başına 9 tl faturaya yansır. deniliyor.


Halbuki bana 1 fatura ödedikten sonra ertesi ay kartlıya dönersiniz dendiydi. yani ben bu fatura dönemi iptal edip kartlıya dönünce her ay 9 lira ceza mı ödeyeceğim yoksa Türkcell beni yanlış yönlendiren bakiye ihtar mı verecek. yanıt bekliyorum. numaramdan işlemi yapan bayıyı tespit edersiniz umarım.

Gamze 118 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizi 23.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön