18 Ağustos 2014

Turkcell Yanlış Ya da Usulsüz İşlem Yapıyor

Konya Merkez Turkcell bayinizden 15/08/2014 tarihinde hizmet almak üzre müracaat ettim.Önce taahhüt belgesini imzalayıp sistemde işlemlerimi yaptılar fakat daha sonra taahhüdün fotokopisini istedim vermek istemediler. Israr edince kaba muameleye maruz kaldım, diğer müşterilerin önünde rencide edildim.Bu nedenle hizmet almaktan vazgeçtiğimi söyledim.Görevlilerden birisi de bu esnada taahhüdü diğer bir tanesinin emriyle yırttı ve sistemden iptal için gerekli işlemleri yaptı ve gerekli mecralarla irtibata geçti. Bu işlemlere rağmen benim numarama "hattınızın Turkcell'e taşıma işlemi 18/08/2014 tarihinde gerçekleşecektir" şeklinde mesaj geldi. Bu problemin çözülmesini istiyorum.

Osman 1.451 Okunma

Cevaplar

  • Osman18 Ağustos 2014

    Değerli Yetkililer, Yukarıdaki şikayette vermiş olduğum telefon numarası şuan kullanılamaz halde.Adı geçen turkcell merkezinizde hattı iptal ettikleri için teslim etmem gerektiğini söylemişti personeliniz.Numaram turkcelle taşındığı için kullanamıyorum.Dolayısıyla şuan telefon ile her türlü iletişim imkanından mahrum haldeyim.Acilen çözüm bekliyorum. Turkcell hizmetinin iptal edilip numaramın eski operatöründe işlemine devam etmesini istiyorum. Şuan hukuken usulsüz işlem yapıyorsunuz.Personeliniz taahhüt belgesini yırtmasına rağmen beni iletişim hakkımdan mahrum ediyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön