06 Mayıs 2013

Turkcell Yanlış Sim Verilmiş!

Geçen Hafta Türkiye'nin en büyük Gsm operatör'ü Turkcell'e başvurup hat taşıma işlemi gerçekleştirdim diğer hattım kapandı ve yeni verilen hat aktif olması gerekirken kapalı konumdaydı müşteri hizmetleriyle uzun bir görüşme trafiğinin akabinde yanlış sim kart verildiğini söylediler.

Böyle sıkıntıların insanlık hali olabileceğini düşünerek sıkıntı çıkarmadık herhangi bir tim'e gidip hattınızı ücretsiz değiştirebileceğimi söyledi tekrar tim'e gittiğimde ellerinde micro sim olmadığını istersek bir miktar ücret karşılığı bu işi çözeceklerini söylediler yani demem o ki ücretsiz yapılması gereken bir işlemin bana maliyetli olmasına mı yanayım yoksa hattı 2 gündür kullanamadığıma mı?

Akın 22 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizi 09.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön