06 Temmuz 2015

Turkcell Yanlış Paket Yüklemesi!

Hazır Kart kullanıcısıyım. Abone kartlarındaki sürekli artışlardan bıkıp hazır karta geçtim ki yüklediğimi ne harcadığımı bileyim. Ancak iş göründüğü gibi olmadı. Hesapta TL olmadığı için 25 TL yükleyerek Turkcell mobilden haftalık 10 TL'ye konuşma paketi aldım, paketi kullanmaya başladım. 1 hafta sonunda kalan TL ile yeni bir paket almak istediğimde yetersiz bakiye göründü. Müşteri Temsilcisini aradım (üstelik ücretli, bu da ayrı bir şikayet konusu ve kınıyorum) Müşteri Temslilcisi aynı paketi iki defa aldığım için bakiyemin düştüğü söyledi. Henüz tümünü bitirmediğim ve aynı süre için aynı paketi neden alayım ki diye sordum. Yapabileceği bir şey yokmuş. Benim var numaramı taşımak. Öyle de yapacağım.

Nadir 214 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimizi 07.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nadir06 Temmuz 2015

    532nolu telefonla aradığımızda karşımıza robot çıkıyor. Onunda bir şeyden anladığı yok. Basit birkaç işlem dışında bi işe yaramaz. Gerçek biriyle görüşmek istediğimizde ise ücretli olduğu söyleniyor. Ne alaka anlamadım. Ben sanki keyif için 900'lÜ hat arıyormuşum muamelesi gördüğümüzü anlamdım.

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön