03 Nisan 2013 #1722582

Turkcell Yanlış Fatura ve Para İadesi!

Yaklaşık 2 yıl önce kullandığın 3 aylık vınn paketinin otomatik kapanacağı söyledi.TİM de bunu sorduğumda kapanmıştır dendi. Ama son faturadan 6 ay sonra hukuk bürosundan beni aradıklarında kapanmadığını, fatura kesildiğini neredeyse icralık olacağımı, dosya masrafları ile beraber ortalama 160 lira gibi bir parayı ödemem gerektiğini öğrendim. Parayı yatırdım incelenmesi için Turkcell e faks çektim.


20 mart 2013 te sonucu tekrar sordum adıma 97 lira ödeme yapılacağı ama Turkcell kullanmadığım için iade edemediklerini söylediler. Kapalı hatta parayı bizde sonuçta bankadan yatırıyoruz. Banka hesabıma parayı iade edemiyorlarmış. Yada posta yolu ile de gönderebilirler .

Nazan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve müşterimize sonucu hakkında 04.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön