11 Eylül 2013 #2005172

Turkcell Yanlış Bilgilendirmeden Dolayı Uğradığım Zararı Karşılamıyor!

Turkcell'den talebimiz üzerine tablet tanıtımını yapmak üzere A. D. ve yanında bir arkadaşı ile birlikte tanıtım yapılmaya gelindi. Samsung 10.1 ve iPad4 arasında kararsız kaldığımız için iPad4'ü ilk önce denemek istedik ve A. bey firmayı arayarak var olduğunu öğrendi ve 2 gün içinde bize ulaştıracağını söyledi. Şayet iPad4 olmasaydı biz 2 adet 10.1 alacaktık fakat var olduğu bilgisi üzerine iPad istedik.


1 hafta sonra gelmeyen iPad için telefon ettiğimiz günün ertesi günü bize iPad'in kalmadığını ve isterseniz 10.1 verebileceklerini söylediler fakat bizim alacağımız tarihte 57 TL olan 10.1 şimdi 71 TL olmuştu. Bunda dolayı 2 adet için 672 TL'lik zararımızın karşılanmasını talep ediyoruz.

Muhammet 69 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet19 Eylül 2013

    yanlış bilgilendirmeden dolayı müşterisini mağdur edip müşterisinin mağduriyetini gidermek noktasında tam anlamıyla bir adım atmayan Turkcell zihniyetini Ve sadece bu zihniyeti taşıyan tüm Turkcell personelini kınıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön