16 Eylül 2013 #2013931

Turkcell Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Geçen sene vınn aldıktan birkaç ay sonra müşteri hizmetlerini aradığımda, sözleşmemin 22 eylül 2013 itibariyle biteceği söylendi. Bugün online işlemlere baktığımda ücretin 42 liraya çıktığını gördüm.


Müşteri temsilcisini aradım. Bugün gece yarısı itibariyle sözleşmenin yenilendiğini söylendi. Konuşma kayıtlarına bakılmasını istedim çünkü bana yanlış bilgi verilmesinden dolayı 42 lira fatura ödemek zorunda bırakıldım. Bana, bir sene önceki kayıtların silindiğini, sözleşmeyi benim takip etmem gerektiğini söyledi.


Koskoca Turkcell bir yıl önceki kayıtları tutamazken, ben nasıl tutacağım?Ayrıca tarife değişikliklerinde bana bildirmeleri gerekmiyor mu? Bu faturanın ve hattımın iptalini istiyorum.

Bekir 34 Okunma

Cevaplar

  • Bekir22 Eylül 2013

    Bugün Pazar olduğu için geç kalktık, telefonla ulaşamamış olabilirler. Turkcell Müşteri Hizmetlerine mail attım. Cevap bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizi 22.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön