13 Ekim 2016

Turkcell Yanlış Bilgilendirme ve Haksız Talep

13.10.2016 tarihinde Turkcell müşteri hizmetleri tarafından bana ulaşıldı ve şimdiki 25 TL'ye kullandığım hazır kartınızı faturalı hatta çevirelim teklifi yapıldı. Uygun paketler içerisinden internet kullanımı için uygun olan 28 TL teklifi kabul ettim ve görüşmeyi sonlandırdım. 5 dakika sonra tarife ile ilgili kafama takılan bir şey için müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve aslında faturanın internet aşım ücreti 5 TL ve telsiz vergisi 6 TL dahil aslında 28 değil 39 TL olduğunu öğrendim. Tarifemin hemen iptal edilip eski kullandığım her şey dahil 25 TL'lık pakete geçirilmesini istedim. Fakat cayma bedeli olarak 1 yıllık telsiz vergisi olan yaklaşık 72 TL faturama yansıtılacağı belirtildi. Şimdi yetkili arkadaşlara soruyorum neden insanlara paket teklifleri yaparken ödeyecekleri net fatura miktarını gizliyorsunuz? Ve hiç konuşmadan 1 yıllık vergiyi sizden talep etseler ne yaparsınız?

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön