28 Haziran 2016

Turkcell Yanlış Bilgilendirme!

Bahse konu numaramı 15-20 gün önce açtırdım. Açtırdığım bayi Yalova Cumhuriyet Caddesi'ndeki bayidir. Oradaki görevliye hattımı yurt dışında kullanıma açtırmak ve yurt dışındayken hattıma tanımlı olan dakika SMS ve interneti aynen kullanmak istediğimi söyledim, tamam dedi ve hat açıldı. Hattıma tanımlı olan paket 500 dk, 1000 SMS ve 2 GB interneti hiçbir ücret ödemeden aynen kullanabileceğim ve hattıma tanımlı paketler bittikten sonra ayrıca ücret yansıyacağı söylendi.


Bundan emin olmak için 3 defa sordum ve teyit ettim. Daha sonra yaptığım araştırmada bunun böyle olmadığı, paketindeki tarife ne olursa olsun yurt dışında kullanım için normal faturaya ek olarak günlük kullanım için 12,9 TL ödeyeceğimi öğrendim. Bir ay boyunca yurt dışında bulunacağım için normal faturaya ek olarak yaklaşık 150-200 lira civarı bir fatura ödemem gerekecek. Bu personelden şikayetçiyim.

Doğanay 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2016

    Müşterimizin 28.06.2016 tarihinde ilettiği bayi şikayetine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Doğanay28 Haziran 2016

    Ne olacak peki şimdi?

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön