20 Şubat 2013 #1643944

Turkcell Yanlış Bilgilendirme!

28 Ocak 2013 tarihinde Kadıköy Rıhtım'da bulunan Turkcell İletişim Merkezine giderek VINN cihazıyla birlikte internet paketi istediğimi aktardım. Kendileri bana faturalı 1 yıl taahhütlü tarifelerinin bulunduğunu aktardılar.Ben detaylı bilgi istediğimde ise bana aylık 4GB kotam olduğunu 1 yıl boyunca bunu taahhüt ettiğimi ve karşılığında benden her ay 29.90 TL ödeyeceğimi söylediler.


Onların verdiği bilgi haricinde vergi olarak taksitlendirilmiş şekilde aylık 5.86 TL ücret faturama yansıtılıyor.Bunun haricinde ise bana bilgi verilmedi ama "Limitinde Duran" özelliği ekstra 3TL ile aktifleşiyormuş.Bana bu tercih sorulmadı 29.90TL'ye 4GB "LD" paket tanımlandı ama 3 TL ücret kesiliyor.

Alper 64 Okunma

Cevaplar

  • Alper02 Nisan 2013

    Bana sadece "hayır biz sizi bilgilendirdik o parayı ödemek zorundasınız." diye bir dönüş yapıldı fakat benim şahit ve kanıtlarım var bana sözleşme imzalatırken sadece her ay 29.90 TL ödeyeceksiniz dendi fakat ilk ay 39 TL olmak üzere geri kalan aylarda 36 TL ödüyorum.Bana bu ücretlerin iadesini veya karşılığı kadar internet hakkının tanımlanmasını sağlamalısınız aksi taktirde olayı Tüketici Mahkemesine taşıyacağım.

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön