14 Eylül 2015

Turkcell Yanlış Bilgi Veriyorlar!

Hat devir işlemi yaptırmak için gittiğim Turkcell iletişim merkezlerinden birinde, üstünü vurgulayarak defalarca bakın; ben bu devri yaparsam başka bir servis sağlayıcıya hemen geçebilir miyim? Diye sorduğum halde bana hep evet geçebilirsiniz, sorun olmaz denildi. Meğer başka bir operatöre geçebilmek için 3 ay beklemem gerekiyormuş. Beni bu şekilde yanlış bilgilendirerek mağdur eden tim ve çalışanlarını kınıyorum.

Yasin 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 14.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir ve numara taşıma süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön