22 Nisan 2013

Turkcell Yanlış Bilgi Verildi!

Ben kadıköydeki TURKCELL TİM merkezinden işlem yapmak için gittim ve bana uygun paketlerden birini istedim. Benim için uygun olan 1gb internet 1000 sms heryöne ve 1000 dk heryöne paketi oldu aylık ücreti 69 tl dediler. 1 yıllık abonelikle 59 dediler bana. ok dedim.


Ama ay sonu bana 256 tl fatura geldi. İkinci ay 150 kusur bir fatura geldi. Bu ayda belli değil.
Mecidiyeköy deki TURKCELL TİM merkezinde kontrol ettirdim. Bana dediler ki sizin paketiniz tanımlı ama konuştuğunuz ve mesajlaştığınız kadar fatura geliyor sizi yanıltmamışlar ve TURKCELL şikayet ederek fazla ödediklerinizi geri alabilirsiniz dedi hanımefendi orada çalışan.
Derhal benden fazla alınan tutarların iadesini talep ediyorum. 10 yıllık müşteriyiz.

Gökhan 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizi 23.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön